حضور منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در بزرگترین رویداد فناوری و نوآوری کشور (اینوتکس)
«اینوتکس» بزرگترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور است و دوازدهمین دوره آن از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.
1401-02-18

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ «اینوتکس» بزرگترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور است و دوازدهمین دوره آن از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اینوتکس هر ساله با هدف گردآوری مجموعه بازیگران زیست‌بوم نوآوری ایران و در جهت پشتیبانی و ظرفیت‌سازی برای تولید دانش و محصول ایرانی و تجاری‌سازی آن‌ها برگزار می‌شود. امسال نیز دوازدهمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX2023) هم‌زمان با اولین دوره نمایشگاه تأمین مالی نوآوری و فناوری (FINOTEX2023)، با هدف افزایش مشارکت بین شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی و خارجی، جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و نیز شبکه‌سازی بین آن‌ها برگزار خواهد شد.

در همین راستا منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با هدف توسعه و حمایت از فعالیت های دانش بنیان به ویژه در صنایع پایین دست و بالادست مس و همچنین ماشین آلات معدنی با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در این رویداد بزرگ شرکت می کند.

از این رو کلیه علاقه مندان و فرهیختگان گرامی را به بازدید از غرفه مشترک امور نوآوری و کسب و کار مجتمع مس سرچشمه و منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان دعوت می‌کنیم. 19 الی 22 اردیبهشت تهران، پارک فناوری پردیس، سالن7، غرفه 713


پیوست

موضوعات پشنهادی

تأسیس «صندوق پسته» با محوریت «منطقه ویژه اقتصادی» رفسنجان/احیاء شرکت ملی پسته ایرانیان
حضور منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در بزرگترین رویداد فناوری و نوآوری کشور (اینوتکس)
ورود تکنولوژی جدید تولید پنل های خورشیدی به «منطقه ویژه اقتصادی» رفسنجان
فصل مشترک اقتصادی بین مناطق ویژه اقتصادی رفسنجان و بم ایجاد می شود
ایجاد شهرک معدنی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان/تفاهم همکاری با صندوق صنعت ماشین‌سازی در خصوص راه‌اندازی صندوق تأمین مالی جمعی(crowdfunding)
«کمربند سبز» منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان ایجاد می شود
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین «منطقه ویژه اقتصادی» رفسنجان و دانشگاه علوم پزشکی
دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با مشاور رئیس جمهور
تشکیل انجمن تولیدکنندگان کود و سم در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان/تأمین اسید ارزان‌قیمت درخواست تولیدکنندگان از شرکت مس
اعلام امادگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری در جهت سرمایه گذاری خارجی و پیگری تامین زیر ساخت سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان