با حضور نماینده مردم در مجلس انجام شد؛ بررسی مشکلات «منطقه ویژه اقتصادی» رفسنجان
با حضور حجت الاسلام جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، مشکلات این منطقه بررسی شد.
25/8/1400

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، روز پنج شنبه 20 آبان ماه با حضور نماینده مردم در مجلس، مدیرعامل منطقه و اعضای هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و جمعی از سرمایه گذاران جلسه ای در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان برگزار شد.
در این جلسه بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به وضعیت واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان برای سرمایه گذاری  پرداخت و پیرامون راه اندازی کارخانه هایی در رفسنجان با توجه به ذخایر معدنی ازجمله سنگ آهن بحث و تبادل نظر شد.

«از سرمایه گذاران استقبال و حمایت می کنیم»
حجت الاسلام جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس هم در این جلسه تأکید کرد: اداره کل صمت استان کرمان تمهیداتی بیندیشد و به معادن اعلام کند که ذخایر معدنی از استان خارج نشوند و در داخل استان فرآوری گردند.
حجت الاسلام جلالی بر استقبال و حمایت از سرمایه گذاران تأکید کرد.
«ذخایر معادن سنگ آهن رفسنجان قابلیت تأمین مواد اولیه کارخانه فرآوری را دارد»
حاج احمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رفسنجان هم در این جلسه از وجود 7 معدن سنگ آهن در شهرستان رفسنجان خبر داد که پروانه بهره برداری دارند.
وی ذخایر معدنی سنگ آهن در رفسنجان برای تأمین مواد اولیه کارخانه فرآوری را خوب عنوان کرد و گفت: در حال حاضر به دلیل اینکه در رفسنجان کارخانه فرآوری نداریم، سنگ آهن از رفسنجان خارج می شود، که اگر کارخانه داشتیم، از خام فروشی جلوگیری می شد.


پیوست

طراحی و اجرا AradTeam